۹ - ۲۲۴۳۹۸۶۴

معرفی مرکز سلامت روان

طبق تعريف سازمان بهداشت جهانی (WHO)، سلامتی عبارت از حالت آسودگی کامل جسمی، روانی، اجتماعی است و تنها به نبود بيماری يا ناتوانی اطلاق نمی شود. همچنين بر طبق اساسنامه این سازمان ، بهره مندی از بالاترين استانداردهای قابل دسترسی سلامت يکی از اساسی ترین حقوق هر انسان بدون در نظر گرفتن نژاد، مذهب، اعتقادات سياسی، شرايط اقتصادی يا موقعيت اجتماعی او است. توجه به بهداشت روانی در بسياری از جوامع امروز جزء مسائل اصلي اجتماعی است. تبليغات مثبت، آشنايی عمومی افراد از طريق برنامه‌های راديويی و تلويزيونی و نشريات، آمادگی بيشتری برای پذيرش چنين مسائلی را به وجود آورده به طوريكه بسياری از افراد داوطلبانه اقدام به دريافت كمك به منظور رفع مشکلات روحی- روانی خود می كنند. سلامت روان مفهومی است که چگونگی تفکر ، احساس و عملکرد ما را در مواجهه با موقعیت های زندگی نشان می دهد و به درک ما از خود و زندگی مان بستگی دارد. همچنین متناسب با میزان برخورداری از سلامت روان، عملکرد ما در کنترل استرس، برقراری ارتباط با دیگران، ارزیابی ها و انتخابمان متفاوت است.

فعالیت های مرکز

این مرکز با رویکرد ارتقاء سلامت روان در حوزه فردی و خانوادگی فعالیت داشته و با بهره گیری از کادری مجرب سعی در بالا بردن کیفیت زندگی و بهداشت روانی افراد دارد.
خدمات این مرکز شامل ارزیابی، تشخیص و درمان در حوزه های ذیل است:

درمان های فردی و گروهی:

در زمینه های مختلف از جمله استرس، اضطراب، افسردگی و وسواس.

کودک و نوجوان:

بیش فعالی، شب ادراری، اضطراب، مسایل و مشکلات دوران بلوغ، افزایش اعتماد به نفس، اختلالات یادگیری.

خانواده و زوج درمانی:

مشاوره ازدواج، طلاق، حل تعارضات زناشویی، مشاوره و درمان اختلالات جنسی، فرزند پروری.

روش نوین:

نوروفیدبک، بایوفیدبک و نقشه مغزی (Qeeg) در جهت ارتقاء عملکرد مغز و بالا بردن میزان توجه، تمرکز، درمان بیش فعالی، استرس های روانی، میگرن، بی اختیاری ادرار در زنان، ارتقاء عملکرد و یادگیری در کودکان و بزرگسالان.

تست های روانشناسی:

شخصیت، هوش، استعداد یابی، تحصیلی و ازدواج.

تماس با مرکز سلامت روان

شماره تماس: 22439865 الی 9
آدرس کانال تلگرامی مرکز سلامت روان:
https://t.me/Acecrpsychology2017