مدیر امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: مرحله کتبی شصت و ششمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی وزارت بهداشت با شرکت بیش از ۳۷۷۰ داوطلب در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد و مرحله شفاهی این آزمون از امروز آغاز می‌شود.
 

دکتر کوروش وحیدشاهی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه آزمون بورد تخصصی وزارت بهداشت از مهمترین آزمون‌ها در سطح ملی است،عنوان کرد:‌ مرحله کتبی آزمون بورد تخصصی وزارت بهداشت در ۲۴ رشته تخصصی روز پنجشنبه ۷ شهریور ماه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

وی افزود: بر این اساس داوطلبان در ۳ حوزه امتحانی در این آزمون حاضر شدند و طی آن ۲۱۳۰ داوطلب در دانشکده پزشکی، ۱۳۰۰ داوطلب در سالن های تربیت بدنی و ۳۴۴ داوطلب در دانشکده پرستاری و مامایی در مرحله کتبی بورد تخصصی شرکت کردند.

مدیر امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در خاتمه با بیان اینکه مرحله شفاهی این آزمون در اکثر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود، گفت:‌ برگزاری مرحله شفاهی آزمون نیز در دانشگاه‌ علوم پزشکی شهید بهشتی از امروز در بیمارستان‌های شهدای تجریش، طالقانی، مفید و مسیح دانشوری، آغاز شده و تا سه‌شنبه ادامه دارد.

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه ما

در صورت تمایل به عضویت در خبرنامه و نیز مطلع شدن از رویدادهای مهم جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی ایمیل خود را وارد نمایید.

Call Now Button