ثبت‌نام پنجمین دوره آموزش “ام بی ای سلامت” ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های علوم پزشکی در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، پس از استقبال مخاطبان و تکمیل ظرفیت دوره چهارم، پنجمین دوره آموزش ام بی ای سلامت (Health MBA) با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اعطای مدرک معتبر و قابل ترجمه برگزار می‌شود.

گفتنی است،‌ این دوره فرصتی ویژه برای توسعه نگرش، دانش و مهارت‌های مرتبط با راه اندازی مدیریت و کسب و کارهای سلامت برای فراگیران ایجاد می‌کند ومدرسان آن نیز از بین اساتید مطرح دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف و شهید بهشتی انتخاب شده اند.

بر اساس این گزارش،‌ توان افزایی دانشجویان و دانش آموختگان علوم پزشکی جهت حضور موثر و موفق در زمینه کسب و کارهای عرصه سلامت، تجاری سازی فناوری‌های نوین حوزه سلامت، شناسایی و ایجاد فرصت‌ها و نحوه بهره برداری از آن‌ها در حوزه پزشکی و سلامت و تقویت تفکر کارآفرینانه و تکنیک‌های حل مساله برخی از مهم­ترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.

همچنین درک مفاهیم نوین خلاقیت، کارآفرینی و نوآوری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت رفتار، کشف، خلق و تجاری سازی ایده‌ها و فرصت‌های کسب و کار حوزه بهداشت و سلامت و آشنایی با قوانین و مدل‌های کسب و کار حوزه سلامت، نحوه تأمین منابع مالی برخی از سرفصل‌های دوره آموزش ام بی ای سلامت می‌باشد.

گفتنی است، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، استعدادهای درخشان، ثبت نام‌های گروهی و دارندگان طرح‌های نوآور از تخفیف ویژه برای شرکت در این دوره‌ها برخوردارند.

علاقمندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۹۱۹۳۸۶۸۹۸۳ و  ۰۲۱۲۲۴۳۹۸۷۴ تماس گرفته یا به وب‌سایت مرکز به نشانی healthcie.ir مراجعه کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button