1. ۱
  سلامت جنسی
 2. ۲
  پوست، مو و زیبایی

  در حال حاضر این کلینیک با بهره گیری از کادر درمانی با تجربه متشکل از متخصصان حاذق، دارای بورد تخصصی پوست و مو و دستیاران مجرب خدمات خود را پس از ارائه مشاوره های لازم تشخیصی و درمانی، در اتاق های سرپایی مجهز شده به دستگاه های پیشرفته مانند الکساندرلایت و candela جهت از بین بردن موهای زاید و لیزر fractional co2 برای رفع ضایعات پوستی و آثار باقیمانده از آکنه و چین و چروک و…. جوانسازی پوست به وسیله دستگاه میکرودرم ابریژن، برداشت خال و کرایوی پوستی، تزریق بوتاکس و…. با کمترین تعرفه و هزینه و پاسداری از حقوق مراجعه کننده، عرضه می نماید.

  ارائه خدمات همگام با آخرین دستاورد های علمی و تکنولوژیکی از جمله اهداف ما در برآوردن نیازهای درمانی مراجعه کنندگان عزیز می باشد.

  لیزر درمانی: رفع موهای زائد شایعترین کاربرد لیزر در زمینه پوست و مو بوده که علاوه بر آن جوانسازی و بهبود چین و چروک و برطرف کردن جوشگاه های آکنه، رفع ضایعات عروقی و بعضی ضایعات ویروسی نیز از موارد کاربرد لیزرها می باشد.

  درماپن میکرونیدلینگ(جدید ترین روش ترمیم و بازسازی پوست): درماپن دستگاهی برای ترمیم و جوانسازی پوست و مو است که تاثیر بسیار بهتر از درمان با لیزر دارد این روش به طور حیرت انگیزی باعث بالا رفتن غضلت کلاژن در پوست می گردد و در عین حال منجر به منظم شدن رشته های کلاژن والاستین در پوست آسیب دیده می شود. در این روش با وسیله به نام درماپن منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می گردد و البته اگر نقصی مانند اسکار، آکنه و یا زخم سوختگی یا ترک پوستی وجود داشته باشد این مشکلات هم به بهترین نحو برطرف می گردد

  درمان با این دشتگاه در نفوذ و جذب مواد دارویی در پوست و مو موثر است و برای رشد و تقویت موهای سر و ابرو، سفت کردن و کشیدن پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم ها و جای جوش، روشن کردن و ترمیم پوست زیر چشم، بهبود ترک های حاملگی و چاقی و تصحیح اندازه منافذ پوست صورت کاربرد دارد.

  میکرودرم ابریژن: در این روش از نوعی کریستال بسیار ظریف که از جنس اکسید آلومنیوم می باشد استفاده می شود و با ایجاد یک مکش روی پوست کریستال ها از روی آن جمع شده و همچنین باعث بهتر شدن جریان خون در پوست می گردد. میکرودرم ابریژن برای رفع جای جوش و فرورفتگی باقیمانده از جوش های قبلی که عمیق نمی باشد و….. به کار می رود

  تزریق بوتاکس: در نواحی خاص باعث فلج کردن ماهیچه آن قسمت شده و برای ترمیم خطوط و چین و چروک های ناشی از اخم، خنده، چین های افقی و پیشانی، خطوط دور چشم کاربرد دارد. در این روش از جمله مواردی است که باید توسط پزشک متخصص پوست که با آناتومی صورت آشنایی کامل دارد صورت پذیرد تا عوارض خاصی در پی نداشته باشد.

  مزوتراپی: تقویت و جلوگیری از ریزش مو وافتادگی پوست

 3. ۳
  دندانپزشکی

  این کلینیک ضمن ارائه خدمات رایج در درمان درد دندان و یاعفونت های آن امکانات مناسب به منظور خدمت رسانی به مردم شریف با رویکرد زیبایی فراهم آورده است که شامل مواردی از قبیل: ارتودنسی ثابت و متحرک، لامینت، انواع روکش های زیبایی و…. می باشد

  ایمپلنت های دندانی،جراحی فک و صورت،پروتز ثابت و متحرک و تعدا د زیادی خدمات دیگر با تلاش دندان پزشکان متخصص، تیم مجرب بهداشتکاران، مواد عالی دندان پزشکی و تجهیزات مدرن و سیستم مرکزی استریل CSR علاوه بر سیستم استریل داخل بخشی مجموعه مناسب و در خورشایستگی های مراجعه کنندگان را تشکیل داده است

  ایمپلنت: جایگزین دندان های از دست رفته توسط فیکسچرهایی از جنس تیتانیوم

  ارتودنسی: مرتب کردن دندان ها و درمان ناهنجاری های فکی دندانی

  جراحی فک و صورت: شامل اعمال جراحی دندان های نهفته، انواع تومور ها، جراحی ایمپلنت، ناهانجاری های فکی و صدمات ناشی از جراحات، ترمیم شکستگی ها، بازسازی نواقص ایجاد شده در صورت و جراحی های زیبایی می باشد.

  جراحی پریودنتال: تشخیص و درمان بیماری های لثه با جراحی یا بدون ان

  ترمیمی: ترمیم پوسیدگی های تاج دندان با مواد آملگام یا کامپوزیت

  اندویا عصب کشی: شاخه از علم دندان پزشکی و ریشه ها درمان می باشد

  پروتز: جایگزین دندان های از دست رفته به دو روش پروتز ثابت(روکش) و متحرک(پلاک)

  دندان پزشکی اطفال: علم درمان مشکلات دهان و دندان در کودکان و پیشگیری از بروز پوسیدگی و سایر مشکلات دهان و دندان با کمک فلوراید تراپی و فیشور سیلنت(شیار پوش)

 4. ۴
  تغذیه
 5. ۵
  سالمندی
 6. ۶
  سلامت روان
 7. ۷
  طب فراگیر
 8. ۸
  پایش سلامت و طب کار

  طرح پایش سلامت چیست:

  بسیاری از بیماری ها یا عوارض آنها ممکن است در مراحل اولیه علامت واضحی نداشته باشند و به اصطلاح خاموش باشند و زمانی که علامت دار می شوند در مراحل پیشرفته تر بیماری می باشند و رسیدگی به آن کمی دیر شده باشد در طرح پایش سلامت به ارزیابی وضعیت سلامت و کشف مسائل و مشکلاتی که هنوز به مرحله بیماری نرسیده اند و نیز کشف مشکلاتی که شاید فردا از آن با خبر است ولی به عنوان بیماری یا اشکال تلقی نمی کند پرداخته و راهکارهای تشخیصی و درمانی و سایر توصیه های لازم ارائه خواهد شد.

  پیامبر گرامی اسلام فرمودند:نعمات مجهولتان الصحه والامان

  دو نعمت ارزشمند که از نگاه ما انسان ها مجهول می ماند و ازآن غافل می شویم یکی نعمت سلامت است و دیگری امنیت

  زمانی به ارزش بسیار آن پی می بریم که آن را از دست می دهیم پس قدر سلامت را بدانیم و در حفظ آن بکوشیم قبل از اینکه از دستش بدهیم

  به خاطر داشته باشیم انسان سالم محور توسعه پایدار و پیشگیری بهتر از درمان است

  هزینه پیشگیری کمتر از درمان است،همگی بیانگر اهمیت به موضوع طرح پایش سلامت می باشد

  چه خدماتی در طرح پایش سلامت انجام می شود:

  با توجه به گروه جمعیتی تحت پوشش طرح و اقدامات تشخیصی متفاوتی برای ارزیابی سلامت افراد انتخاب و پیشنهاد می گردد لذا در طراحی و اجرای طرح پایش سلامت،ترکیب سنی، جنسی ، منطقه جغرافیایی و شغل افراد مدنظر قرار می گیرد

  بر این اساس خدماتی که پیشنهاد می شوند عبارتند از:

  تشکیل پرونده مکتوب و پرونده الکترونیکی(دسترسی online در تمام نقاط کشور)

  انجام معاینات پزشکی(معاینه و اخذ شرح حال و سوابق قبلی) توسط پزشک مشاور

  انجام آزمایشات شامل تست خون(ارزیابی کم خونی، خون غلیظ، کمبود پلاکت، کمبود گلبول سفید، تغییرات احتمالی سرطان خون) پروفایل قند و چربی، تست های عملکرد کلیوی، کبدی،تست عملکرد تیروئید، تست آنالیز ادراری، آنالیز مدفوع، انجام تست اختصاصی براساس شرایط شغلی و….

  • ارزیابی شنوایی
  • ارزیابی بینایی
  • ارزیابی عملکرد ریوی(اسپیرومتری)
  • گرفتن نوار قلب
  • سونوگرافی
  • ارزیابی کلیه نتایج بررسی ها و ارائه جمع بندی پیشنهاد های لازم برای هر فرد توسط پزشک مشاور

  ویژگی های طرح:

  • امکان اجرای طرح به صورت گسترده در سراسر کشور با بهره گیری از رویه واحد
  • امکان حضور در محل کار همکاران شما جهت ارائه خدمات(البته برخی خدمات خاص فقط در مراکز درمانی قابل ارائه است مانند رادیولوژی، اکوکاردیوگرافی و تست ورزش)
  • تشکیل پرونده الکترونیک با ویژگی های ذیل:

  پروند الکترونیک اختصاص هر فرد با امکان دسترسی اختصاصی برای صاحب پرونده از طریق اینترنت

  امکان ثبت اطلاعات پزشکی در سنوات مختلف

  امکان مقایسه و پایش اطلاعات مشابه در سنوات مختلف

  امکان اخذ نتایج آماری از وضعیت سلامت جمعیت تحت پوشش برای مدیران مجموعه و استفاده از آن در تصمیم گیری های کلان سازمانی

  • ارزش پزشکی طرح:آگاهی از وضعیت سلامت فرد و اقدام برای تشخیص یا درمان بیمارهای احتمالی و خاموش
  • ارزش اجتماعی و اقتصادی طرح: بدیهی است میزان کارایی و بهره وری فرد سالم بیشتر از فرد بیمار است،هزینه پزشکی فرد سالم بسیار کمتر از فرد بیمار است نقش فرد سالم در مناسبات اجتماعی و رفتارهای فردی بسیار موثرتر و سازنده تر از فرد بیمار است.رفتارهای متقابل فرد سالم نسبت به فرد بیمار در زندگی خانوادگی نیز بسیار شایسته تر،بانشاط ترو مثبت تر است.
Call Now Buttonهم اینک تماس بگیرید