مراکز درمانی پوست، مو و زیبایی جهاد دانشگاهی

در حال حاضر این کلینیک با بهره گیری از کادر درمانی با تجربه متشکل از متخصصان حاذق، دارای بورد تخصصی پوست و مو و دستیاران مجرب خدمات خود را پس از ارائه مشاوره های لازم تشخیصی و درمانی، در اتاق های سرپایی مجهز شده به دستگاه های پیشرفته مانند الکساندرلایت و candela جهت از بین بردن موهای زاید و لیزر fractional co2 برای رفع ضایعات پوستی و آثار باقیمانده از آکنه و چین و چروک و…. جوانسازی پوست به وسیله دستگاه میکرودرم ابریژن، برداشت خال و کرایوی پوستی، تزریق بوتاکس و…. با کمترین تعرفه و هزینه و پاسداری از حقوق مراجعه کننده، عرضه می نماید.

ارائه خدمات همگام با آخرین دستاورد های علمی و تکنولوژیکی از جمله اهداف ما در برآوردن نیازهای درمانی مراجعه کنندگان عزیز می باشد.

لیزر درمانی: رفع موهای زائد شایعترین کاربرد لیزر در زمینه پوست و مو بوده که علاوه بر آن جوانسازی و بهبود چین و چروک و برطرف کردن جوشگاه های آکنه، رفع ضایعات عروقی و بعضی ضایعات ویروسی نیز از موارد کاربرد لیزرها می باشد.

درماپن میکرونیدلینگ(جدید ترین روش ترمیم و بازسازی پوست): درماپن دستگاهی برای ترمیم و جوانسازی پوست و مو است که تاثیر بسیار بهتر از درمان با لیزر دارد این روش به طور حیرت انگیزی باعث بالا رفتن غضلت کلاژن در پوست می گردد و در عین حال منجر به منظم شدن رشته های کلاژن والاستین در پوست آسیب دیده می شود. در این روش با وسیله به نام درماپن منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می گردد و البته اگر نقصی مانند اسکار، آکنه و یا زخم سوختگی یا ترک پوستی وجود داشته باشد این مشکلات هم به بهترین نحو برطرف می گردد

درمان با این دشتگاه در نفوذ و جذب مواد دارویی در پوست و مو موثر است و برای رشد و تقویت موهای سر و ابرو، سفت کردن و کشیدن پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم ها و جای جوش، روشن کردن و ترمیم پوست زیر چشم، بهبود ترک های حاملگی و چاقی و تصحیح اندازه منافذ پوست صورت کاربرد دارد.

میکرودرم ابریژن: در این روش از نوعی کریستال بسیار ظریف که از جنس اکسید آلومنیوم می باشد استفاده می شود و با ایجاد یک مکش روی پوست کریستال ها از روی آن جمع شده و همچنین باعث بهتر شدن جریان خون در پوست می گردد. میکرودرم ابریژن برای رفع جای جوش و فرورفتگی باقیمانده از جوش های قبلی که عمیق نمی باشد و….. به کار می رود

تزریق بوتاکس: در نواحی خاص باعث فلج کردن ماهیچه آن قسمت شده و برای ترمیم خطوط و چین و چروک های ناشی از اخم، خنده، چین های افقی و پیشانی، خطوط دور چشم کاربرد دارد. در این روش از جمله مواردی است که باید توسط پزشک متخصص پوست که با آناتومی صورت آشنایی کامل دارد صورت پذیرد تا عوارض خاصی در پی نداشته باشد.

مزوتراپی: تقویت و جلوگیری از ریزش مو وافتادگی پوست

مراکز ارایه خدمات:

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نورافشار

تماس با ما:

۲۲۸۲۴۰۲۵

Call Now Button