معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تغییر کرد

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تغییر کرد

طی حکمی از سوی دکتر آقاجانی ریاست دانشگاه، دکتر محمود خدادوست به سمت معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب شد.
به گزارش ایسنا دفتر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر آقاجانی همچنین در پیامی، از زحمات دکتر مهدی کدخدازاده در طول دوران تصدی در معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تقدیر کرد.
بر این اساس در حکم دکتر خدادوست بر اهدافی همچون حفظ و ارتقای باورها و ارزش‌های فرهنگی اسلامی و ملی و گسترش فضای اخلاقی و معنوی در دانشگاه، بهبود وضعیت خوابگاه‌ها و خدمات رفاهی دانشجویان و توسعه فضاها و فعالیت‌های ورزشی، شناسایی و توانمندسازی نیروهای فرهنگی زبده و علاقمند، توسعه فعالیت‌های فرهنگی، هنری، قرآنی، دینی، اجتماعی و سیاسی در سطح استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه و ایجاد فضای پرنشاط و بالنده در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی تاکید شده است.
گفتنی است دکتر خدادوست پیش از این معاون اجتماعی دانشگاه بوده و همچنین در سمت مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می‌کرد.
همچنین، وی ارائه خدمت به عنوان مشاور رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور و رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی، عضو هیئت علمی دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، عضو کمیته فرهنگ و تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو گروه حکمت، طب اسلامی و سنتی فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران و عضو هیئت مدیره انجمن علمی طب سنتی ایران را نیز در کارنامه خود دارد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *