مطالب ارایه شده در دوره آموزش آی سی یو (ICU) شامل قسمت های تئوری و عملی فراتر از مطالبی بود که در طی دوران کارشناسی در دانشگاه فراگرفته بودم. مطالب بصورت مفهومی و با شیوایی و بلاغت خوبی به متقاضیان انتقال داده میشد. در رابطه با هماهنگی زمان، مکان در مواردی که مشکلاتی حین دوره بدلیل عدم هماهنگی زمانی بین فراگیران ایجاد میشد، مسئول مربوطه با درایت و مدیریت مناسب این مسائل را برطرف میکردند. احترامی که برای دانش پذیران قایل بودند و پیگیری هایی که برای ما انجام شد مثال زدنی بود.

علیرضا حیدری - دانش پذیر دوره icu

سلام همه چیز عالی بود ممنونم برای اطلاع رسانی و هماهنگی خوبتون و اینکه استاد فوق العاده بود هم با انرژی تدریس کرد هم به همه ی سوال هایی ک ازشون میشد خیلی با حوصله جواب میدادن حتی از استاد هایی ک توی دانشگاه برامون تدریس میکردن، هم خیلی بهتر بودن از اینکه شرکت کردم واقعا خیلی خوشحالم

شادی دودانی - کارشناس مامایی

سلام روز شما به خیر. من در ششمین دوره آموزش ترمیمی زیبایی شرکت کرده بودم. من واقعا از این دوره راضی بودم. خیلی نکات اموزنده یاد گرفتم. اساتید با جان و دل تدریس میکردند، محتوای مطالب دوره زیبای خیلی متنوع کاربردی و عالی بود.

دکتر زهره فرح روز - دندانپزشک

من يكي از شركت كنندگان کارگاه يوگا در بارداري در آب هستم. از اين کارگاه در خصوص تدريس مدرس این کارگاه نهايت رضايت را دارم. مدرس این کارگاه با آرامش كامل تمام مطالب را بيان مي نمودن و براي يادگيري بهتر از عكس و فيلمهاي مرتبط استفاده مي شد. در مورد كلاسهاي عملي هم به دقت تمام تمارين انجام ميشد و براي تك تك ما وقت گذاشته ميشد. جهت گيرايي بهتر ما داوطلبين تايم عايي جهت استراحت و صرف وعده نهار در برنامه گنجانده شده بود. مسئول این کارگاه پيگيري هاي لازم را انجام ميدادن و واقعا زحمت زيادي در خصوص نحوه درست برگزاري انجام دادن. زمان بندي كه از قبل اعلام شده بود به همين ترتيب جلو رفت و بي نظمي در كلاسها و برنامه ها چه از سوي استاد گرامي و چه از سوي جهاد دانشگاهي محترم ديده نشد و اين دوره رابه تمامي همكاران عزيزم در سراسر كشور پيشنهاد ميكنم.

تارا حقیقت - کارشناس مامایی

با سلام واحترام فراوان کارگاه آموزش یوگای بارداری در آب یک کارگاه عالی و صمیمی به همراه استاد مهربان برگزار گردید،کادر برگزار کننده افرادی صبور و با خصوصیات اخلاقی ویژه و قابل ستایشی بودند،جا داره از تمامی افرادی که در برگزاری این کلاس ها تلاش می کنند تا افراد شایسته، آموزش دیده و بتوانند در حیطه ی کاری خود پیشرفت داشته و فعالیت درست و اصولی داشته باشند تشکر ویژه نمایم،از خداوند توفیق روزافزون برایتان تقاضامندم...... سپاس از شما

لیلا دهقانی - کارشناس مامایی

خوب باید بگم که مطالب تدریس شده در کارگاه های آموزش یوگای بارداری در آب و همچنین یوگای بارداری و زایمان بسیار عالی و کاربردی بودن و تشکر ویژه دارم از مدرس این کارگاه ها به خاطر انرژی فوق العاده شون و مطالب عالی که در اختیارمون گذاشتن وهمچنین ممنونم از نظم در جهت برگزاری سالن برای باشگاه و همچنین کلاس پیگیری های منظم خانم چناپارچی عزیز در جهت راحتی و رفاه ما دانشجو ها بسیار سپاس گزارم در کل یه دوره ی عالی و به یاد ماندنی بود

ساناز جارچی - کارشناس مامایی

کارگاه یوگای بارداری در آب و یوگای بارداری و زایمان واقعا کارگاه فوق العاده مفید و کاربردی بود. مدرس این کارگاه فوق العاده باسواد و باانرژی بود. از شما خیلی ممنونم بابت اجرایی کردن این کارگاه ها واقعا ممنونم جهت اجرای بی عیب و نقص این کارگاه.

رضوان اعتمادراد - کارشناس مامایی

سلام ممنون از تمام زحماتتون. دوره يوگا بارداري و زايمان، يوگاي در آب هردو براي اينجانب بسيار مفيد و كاربردي بود وحس زيبايي نسبت به يوگا پيدا كردم. مطالب آموزشي استاد محترم این کارگاه بسيار عالي با اطلاعات جامع وكامل بود. از همكاران محترم جهاد دانشگاهي شهيد بهشتي و خانم چناپارچي بابت همه زحمات و پذيرايي كامل و بسيار خوبشون ممنونم. تجربه بسيار بسيار عالي بود.

مینا صباغان - کارشناس مامایی

باسلام وقت بخیر, هفتمین کارگاه یوگای بارداری و زایمان و پنجمین کارگاه یوگای بارداری در آب یکی از بهترین کارگاه های آموزشی بود که تابحال گذروندم با مدرسی فوق العاده و برنامه ریزی های دقیق و بجا و مطالب اموزشی کاربردی و اخلاق بسیار عالی ایشان لذت بردیم واقعا, همچنین وجود مسئول برگزاری این دوره که با پیگیری هاشون به ما ارامش و قوت قلب میدادن همه چیز در سطح عالی بود خداروشکر میکنم که با شما اشنا شدم.

محبوبه سادات جلیلی نیشابوری - کارشناس مامایی
عضویت در خبرنامه ما

در صورت تمایل به عضویت در خبرنامه و نیز مطلع شدن از رویدادهای مهم جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی ایمیل خود را وارد نمایید.

Call Now Button